Pomoc drogowa

Firma Stylinart od początku swojej działalności ma do czynienia z transportem drogowym oraz pojazdami ciężarowymi i autobusami. Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy świetnie przygotowani do świadczenia usług pomocy drogowej oraz transportu pojazdów. Posiadamy niezbędne doświadczenie do prowadzenia najbardziej wymagających usług ratownictwa drogowego oraz transportu maszyn, autobusów i pojazdów ciężarowych. Jeżeli istnieje możliwość usunięcia awarii na miejscu możemy do Państwa skierować jednostkę serwisu mobilnego. Dzięki doświadczeniu firmy Stylinart i jej załogi nasze usługi są świadczone w pełni profesjonalnie.

Nasza baza jest zlokalizowana w województwie Podkarpackim w mieście Przemyśl przy autostradzie A4 oraz w małej odległości od przejść granicznych: Medyka, Krościenko , Korczowa. Nasze jednostki pomocy drogowej w wyżej wymienione miejsca są w stanie dotrzeć w mniej niż 30 minut.

W naszym zasięgu operowania znajdują się takie miasta jak: Rzeszów, Lubaczów, Radymno, Krosno, Sanok , Lesko , Ustrzyki Dolne oraz Górne, Solina, Przeworsk, Jarosław, Łańcut.

W połączeniu z działaniami innych naszych działów możemy również zaopiekować się towarem klienta po przez magazynowanie, przeładunek aż po dostarczenie go do celu na terenie europy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h./7 dni w tygodniu.

 

Usługi pomocy drogowej

Akcja pomocy drogowej udzielana przy węźle autostradowym A4 Przemyśl

transport

Transport pojazdów gabarytowych

.

Akcja pomocy drogowej na autostradzie A4 w miejscowości Korczowa

Akcja serwisu mobilnego przy węźle autostrady A4