Transport i spedycja

Profesjonalny transport i spedycja

Stylinart zapewnia profesjonalną logistykę i obsługę transportu towaru z punktu A do punktu B. Gwarantujemy odpowiedni dobór pojazdu do realizacji zlecenia, załadunek, ubezpieczenie, transport we wskazane miejsce w wyznaczonym terminie.  

Wszystkie samochody objęte są systemem ochrony i monitoringu satelitarnego, dzięki któremu posiadamy kontrolę nad poruszającymi się pojazdami. Cały czas kontrolujemy poziom wykonania zlecenia – wiemy gdzie znajduje się dany ładunek, a w razie problemów jesteśmy w stanie natychmiast wspomóc naszych kierowców.

Stałą łączność oraz nawigację  gwarantują nowoczesne rozwiązania informatyczne stosowane w każdym z zestawów. Dzięki zaawansowanemu systemowi ochrony i monitoringu pojazdów, Klient otrzymuje 24 godzinną, ochronę swojego towaru.

Wszystkie transportowane towary, są ubezpieczone od strat transportowych, a czynności przewozowe podlegają ochronie prawnej na podstawie polis wystawionych przez PZU SA.

Rozpocznij z nami współpracę

Potrzebujesz dostarczyć towar szybko, bezpiecznie i w terminie? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy propozycję współpracy, a ładunek odbierzemy nawet tego samego dnia!

Zadzwoń +48 666 831 854